מה היא רמת הזמינות שלכם/באלו אזורים אתם פועלים?

החברה שלנו יושבת בגני יהודה-סביון ופועלת לרוב באזור המרכז בכל ימות השבוע 24/7. כמובן שאנו פועלים מעבר לגבולות המרכז ומתחייבים לספק שירות מהיר ומקסימאלי לכל מי שיזדקק לכך.

 

איך עובד התמחור שלכם? מחייבים לפי שעה?

אחת מהסיבות שלשמה הוקמה החברה היא להוזיל את מחירי נותני השירות בשוק המהווים נתח נכבד היום ביוקר המחייה בארץ. מטרתנו המרכזית היא קודם כל לפתור לכם את הבעיה. כתוצאה מכך אנו גמישים במחיר ומבטיחים לספק שירות מקצועי ומחיר אטרקטיבי.

 

כיצד יוצרים איתכם קשר? איך מזמינים שירות?

אפשר להשיג אותנו בכל שעה במספר הטלפון המופיע בדף הבית – 1-800-800-841. כמו כן, אפשר לשלוח לנו מייל לכתובת : info@hasherut.co.il.

 

אני צריך לקנות מוצר/ לעשות טסט/ להחליף נורה וכו' - איך זה עובד?

החברה שלנו מספקת מגוון רחב של שירותים החל מתחזוקה שוטפת לבית ועד לטיפולים מסורים לרכב. אין לכם מה לדאוג לאמצעי התשלום על דברים שצריכים לתקן, להחליף או לקנות. אנחנו נשלם עליכם ונדאג לפתור את הבעיה. ההוצאות על קנייה של מוצרים וכו' ייכלל בחשבון הסופי ביחד עם המחיר האטרקטיבי שלנו על מתן השירות.

 

מהם היתרונות שלכם על חברות משלוחים/הסעות?

אנו מתחייבים לספק לכם שירות אמין ומסור ולא נחייב אתכם במידה ולא הצלחנו לפתור לכם את הבעיה. אנו חבורה של אנשים צעירים והגונים ואיתנו מגיע מחיר מוזל ולא מובן מאליו לשירותים אותם אנו מספקים.

 

שאלות ותשובות

info@hasherut.co.il

טל': 1-800-800-841 פקס: 077-4447855

הורדים 7, גני יהודה-סביון

 

 כל הזכויות שמורות - השירות לחיים קלים בע”מ 2020 ©