מה היא רמת הזמינות שלכם/באלו אזורים אתם פועלים?

החברה שלנו יושבת בגני יהודה-סביון ופועלת לרוב באזור המרכז בכל ימות השבוע. כמובן שאנו פועלים מעבר לגבולות המרכז ומתחייבים לספק שירות מהיר ומקסימאלי לכל מי שיזדקק לכך.

 

איך עובד התמחור שלכם? מחייבים לפי שעה?

אחת מהסיבות שלשמה הוקמה החברה היא להוזיל את מחירי נותני השירות בשוק המהווים נתח נכבד היום ביוקר המחייה בארץ. מטרתנו המרכזית היא קודם כל לפתור לכם את הבעיה. כתוצאה מכך אנו מבטיחים לספק שירות מקצועי ומחיר אטרקטיבי. אתם מוזמנים לדבר איתנו כדי שנוכל להתאים לכם את החבילת שירות האידאלית עבורכם שתתאים לצרכים ותקציב שלכם.

 

כיצד יוצרים איתכם קשר? איך מזמינים שירות?

ניתן לשלוח הודעה פה בצ’אט, לחייג או לשלוח הודעת וואטסאפ למספר 052-3235392 או לחייג למספר 1-800-800-841. כמו כן, אפשר לשלוח לנו מייל לכתובת : info@hasherut.co.il.

 

אני צריך לקנות מוצר/ לעשות טסט/ להחליף נורה וכו' - איך זה עובד?

פשוט מעבירים לנו את המשימה ואנחנו נדאג לטפל בה. ניתן להשתמש במערכת לניהול משימות שלנו או אפילו פשוט להעביר את הפרטים בווטסאפ ומשם אנחנו ניקח את המושכות ונתחיל לטפל במשימה וכמובן לעדכן.

 

מהם היתרונות שלכם על חברות משלוחים/הסעות?

אנחנו לא חברת משלוחים, אנחנו העוזר האישי שלכם. השירות שלנו הוא למצוא פתרון יעיל וטוב למשימה מתחילתה ועד השלמתה. אנחנו מתיחסים ברצינות לכל משימה גם כאשר מדובר בשליחות פשוטה וגם כאשר מדובר במשימה מורכבת. ישנם מצבים שאפילו נשתמש בחברות משלוחים עבור חלק ממשימה במידה וזה יהיה יותר יעיל להשלמת המשימה בהצלחה.

 

שאלות ותשובות