"השירות" מציע טיפול מסור בכל תחום שתצטרכו, כדוגמת המפורטים מטה, אך לא רק. אנו כאן בכדי להציע עזרה בכל בעיה ומטלה בה תיתקלו, ונעשה את המקסימום על מנת להקל עליכם בתיאום, ליווי וביצוע. 

מגוון השירותים שלנו

ניירת ובירוקרטיה

עבודה מול מוסדות כגון: ביטוח לאומי, מס הכנסה, משרד הרישוי, משרד הפנים וכיו"ב. התהליך הינו פשוט, כל מה שנחוץ הוא ייפוי כח מהלקוח לביצוע המשימה הנדרשת. שירות זה מונע ממך התעסקות מתישה וגוזלת זמן ומאפשר לך לחזור לעיסוקיך העיקריים. בנוסף אנו מומחים בטיפול והוזלת חבילות ספקי התשתיות (אינטרנט, חברות הטלפון, חשמל, גז וכו').

ניהול משק בית

אנו עובדים עם רשת רחבה של בעלי מקצוע שנותנים מענה לדרישות היומיומיות של ניהול הבית והמשפחה: מנקות, גננים, בייביסיטר, מטפלת, אחראי בריכה וכו'. בנוסף נוכל לטפל גם בשמירה על חיות מחמד ולקיחתם לטיפולים. 

אנחנו דואגים לספק את השירותים הללו בעזרת עובדים שאנו מכירים את עבודתם וסומכים עליהם. אין צורך לבזבז זמן ואנרגיה בחיפוש אחר עובד מתאים - אנחנו כבר מצאנו!

שיפוצים ותחזוקה

אנו נמצאים בתקשורת מתמדת עם קבלנים ובעלי מקצוע. אם קיים צורך בשיפוץ מלא או בעיות רגעיות בגז, חשמל, צנרת וכו', אנחנו נתאם בין הלקוח לבין בעלי המקצוע השונים, נלווה ונפקח על העבודה המתבצעת. צוות השירות ילווה את תהליך השיפוץ מתחילתו, עד הרגע שבו  יהיה הלקוח מרוצה!

בנוסף, נותני השירות שלנו הם בעלי ידע מגוון בתחזוקה ולעיתים ידעו לטפל בבעיה בעצמם.

שירותי נהג

שירות נהג אישי אשר ילווה את הלקוח ויענה על כל דרישות הנסיעה שלו ושל משפחתו - הסעה לעבודה, איסוף הילדים, נסיעה לשדה"ת וכו', עם רכב מטעמנו או של הלקוח. שירותי הנהג יכולים להיות קבועים או חד פעמיים, בהתאם לדרישות הלקוח. 

טיפול ברכב

תשאירו לנו את הטיפולים המתישים, השעות המוקדמות והתורים המייאשים. ה"שירות" מציע מגוון רחב ביותר של שירותים לרכב כגון שטיפת הרכב, לקיחת הרכב למוסך או לטסט, טיפול 10,000, טיפול בפנצ'ר, התקנת איתוראן וכו'. אנחנו נגיע לאסוף את הרכב מבית הלקוח ונטפל בצורה מסורה בכל מה שצריך.

אבטחה

שירות אבטחה בעת הצורך, נקודתי או רחב היקף. אנחנו נדאג לשמירה על הבית בעת נסיעה לחו"ל או בזמן אירוע משפחתי שמשאיר את ביתכם  ריק. בנוסף, אנחנו מציעים תיאום וחיבור עם מוקד אימון לאבטחה היקפית ותמידית של הבית.

משלוחים ודואר

ביצוע שליחה וקבלת חבילות ודואר עבור הלקוח. בנוסף, "השירות" יכול לבצע שליחויות וסידורים כגון: לקיחת חיות המחמד לטיפולים, ניקוי יבש, קניות בסופרמרקט, רכישת מתנות וכל דרישה נוספת של הלקוח.

נשמח לקבל משוב על שירותינו...

info@hasherut.co.il

טל': 1-800-800-841 פקס: 077-4447855

הורדים 7, גני יהודה-סביון

 

 כל הזכויות שמורות - השירות לחיים קלים בע”מ 2020 ©